| 5SOS a întrebat:

Astazi v-a aparea Romanii au talent sau Dansez pentru tine? Dau funda +vot folositor

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Dansez pentru tine, romanii au talent e pe 25 aprilie

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Dansez pentru tine
Funda?happy

| Sabyynna a răspuns:

Dansez pentru tine...ca romanii au talent(marea finala) e pe 25 aprilie

| XLittleGirlX a răspuns:

Salutare!
De astazi (in fiecare vineri) va incepe Dansez Pentru Tine si Marea Finala Romanii Au Talent va fi pe data de pe 25 Aprilie

Sper ca te-am ajutat!

| Ciompârla a răspuns:

Am citit intr-un ghid tv ca azi va fi Dansez pentru tine. Imi pare rau daca te am dezamagit cumvahappy

| Ciompârla a răspuns:

Am citit intr-un ghid tv ca azi va fi Dansez pentru tine. Scuze daca te-am dezamagit intr-un fel.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astăzi apare o nouă emisiune : " Gramatica de bază ", prezintă Elena Băsescu, de la ora 22.00, pe Pro.