| anonim_4396 a întrebat:

Aste e o intrebare mai spupida.dar...cum pot sa imi bag in prieten in lista? Ii stiu username-ul dar unde il bag? (please help me!)

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Pentru ca nu precizezi care lista, presupun ca in lista ta de prieteni TPU. Pentru a-i adauga, intra in profilul celui pe care ti-l doresti prieten --- imediat sub avatar se afla casuta verde cu "adauga ca prieten" --- un clik pe ea si gata! Mentiune : cererea ta poate fi sau nu acceptata de cel caruia i-ai adresat-o. Numai bine!

1 răspuns:
| dana85 a răspuns:

La contacte, adaugare- scrii datele, +save