| Bella456 a întrebat:

Help pleaselaughing Salut, TPU! Va pun o intrebare legata de Facebook: atunci cand pun o poza pe facebook, si da un prieten like, imi apare ceva de genul : "lui X ii place postarea ta", nu fotografia in sine, iar cand apas pe poza nu apare niciun likesad ma ajutati si pe mine va rog? niste sfatri? am observat ca li s-a mai intamplat asa catorva din lista mea de prieteni. asa se intampla si la poza de profil sau de coperta?

5 răspunsuri:
| Iknowthat a răspuns:

Poate au dat „Unlike" din greșeală după ce au dat „Like" (sau au apăsat de două ori pe butonul „Like" crezând că nu le-a fost executată comanda din prima).

| darrio2007 a răspuns (pentru Iknowthat):

Care unlike?

| Bella456 explică (pentru darrio2007):

Ai avut problema asta?

| darrio2007 a răspuns (pentru Bella456):

Nu.Dar nu stiu sa fie buton de unlike pe Fb.Doar extensie in Google Chrome.

| Bella456 explică (pentru darrio2007):

Dar ma poti ajuta cu problema mea? laughing)