| RAY a întrebat:

Astia de la eMAG dau un voucher cand cumperi ceva si cand til dau?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca realizezi ce inseamna voucher.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Un cadou ceva banuiesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

O reducere care se aplica cand cumperi un alt produs de la ei.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pai si la 4000 de ron cam cat va fi oare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Habar n-am, eu nu vad nicaieri sa fie mentionat vreun voucher cadou.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce inseamna asta

Salutare,
Ne plac alegerile tale!

Odată ce faci plata pe baza facturii proforme, îți pregătim comanda pentru livrare în Showroom Timisoara. Te rugăm să descarci proforma și să o plătești până vineri, 30 decembrie 2016, la sfârșitul zilei.

Stai fără griji, imediat ce ajunge comanda, te anunțăm prin e-mail și SMS când poți să o ridici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Probabil ai comandat ceva ce trebuie adus, ce nu se afla in stoc la momentul acela sau care trebuie montat(in cazul unui PC pe piese), drept urmare trebuie sa platesti un avans.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Am gresit eu cand am dat la plata

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu inteleg ce vrei sa spui.

| BobbyHD a răspuns:

Atunci când cumperi, dar cred că trebuie să cumperi în jur de 200 lei.

| RAY explică (pentru BobbyHD):

Cumpar in jur de 4000 de ron