| anonim_4396 a întrebat:

Atentiuneeee! A fost un anunt care suna asa sau cam asa :
Suntem 3 frati si-un baiat si cautam de munca in Bucuresti sau Ilfov, contactati-ma!

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Ii gasesti la Categoria Conversatii/"andreicatalin"... da-i un mesaj...

6 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Ai fost un anunt? si acum ce esti? reclama? laughing)

| CrucifiedCountess a răspuns:

Aha..merci sa vedem ce zice Raluka de asta...

| afrodita17 a răspuns:

Contactare prin telepatie?!? sau ideea care e?straight face

| afrodita17 a răspuns:

Prin modul cum ai postat intrebarea eu personal nu am inteles ca doresti sa cauti sau sa ajuti pe cineva...ai zis doar ca '' a fost un anunt''.greseala ta a fost ca nu ai zis si ca iti doresti sa iei legatura cu respectivul... iar greseala mea a fost ca nu m-am facut clarvazatoare ca sa iti inteleg intrebarea...

| Crisu_8081 a răspuns:

Sorry, nu angajez panarame... mie asta imi inspira anuntul lor: ca ar face orice pentru bani! sau nu...big grin

| jicu a răspuns:

Cei 3 erau 4 reuniti in 1 happy cred...