| xWildOn3x a întrebat:

Ati aparut vreodata la televizor?
happyhappyhappy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In youtube a aparut vocea mea dar pe tv nu am avut ocazia.

| croissant a răspuns:

Buna! Da am aparut la un supermarket atunci cand ei filmau preturile si calitatea anumitor produse.Numai bine Pa-Pa

| scumpikxa a răspuns:

Pff... Cred ca am aparut chiar si mai des decat in ziarlaughing (Da, de multe ori)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intr-un clip filmat de mine laughing

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Da, când eram mai mică după ce am câştigat premiul II la un concurs de modelaj, am apărut la ştirile Galaţi-Brăila unde din câte îmi amintesc mi s-a luat un mini-interviu.

| jhonsmyth a răspuns:

Da!
cand am venit in Romania acu4zile erau cei de la rtv Romania in vama, filmau si intrebau lumea de ce venim in Romania cum e in strainatate daca e mai bine etc etc, si mior luat si mie interviu, eram cu un audi albastru!
sa auzim de bine!happy

| WeWillSeeAgainInHell a răspuns:

Da am aparut la...(scuze dar fac reclama si nu cred ca am voie) dar nu singur si cu grupul de mandoline, a fost frumos.happy

| fL0ri a răspuns:

Da...dansuri happy