| ReporteritzaisBack a întrebat:

Ati auzit carcotasul serban huidu in coma dupa un accident la schi straight face dati pe OTV acumhee hee
*nu ma uit eu la OTV dar am dat din greseala*
eu ma uit si nu pot sa cred :-s

Răspuns Câştigător
| CPR a răspuns:

Sper sa se insanatoseasca repede si sa revina in mijlocul familiei si fanilor lui.
Pt Ciprian si Silvia nu aveti nimic in capatanile alea nu va ganditi prin ce trece familia lui in aceste momente, chiar nu gasesc nimic de ras in tragedia lui Huidu in plus el isi facea meseria la cronica deci nu poti sa zici ca l-au ajuns blestemele

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

L-au ajuns blestemele worried.

| Libelle a răspuns:

Am vazut si eusad
Imi pare rau, sper sa se faca bine.

| Ciprian a răspuns:

Da, am auzit laughing

| Lxa a răspuns:

Serban Huidu a fost detubat, a iesit din coma indusa si da semne ca incepe sa-si revina incet si incet, a anuntat, joi seara, colegul sau de platou, Mihai Gainusa.

"Si-a recunoscut sotia si m-a recunoscut pe mine. Serban are capul tare, se va face bine. Nu cred ca recuperarea va dura mai mult de cateva saptamani. Ce e cel mai important e ca Serban si-a revenit", a declarat Gainusa, care a plecat in Austria pentru a fi alaturi de prietenul si colegul sau.
Ultimele noutati happy

| Kagomitza a răspuns:

Da, chiar imi pare rau pentru el sad sper sa se insanatoseasca.

| Hum1lREALIDAD a răspuns:

E genial omul asta. fara el o sa creasca prostia in tara noastra