| laurici03 a întrebat:

Ati auzit de odorheiu secuiesc? Sa imi spuneti daca stati in el. FDuntita.

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Am auzit. da!

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da, am auzit. Nu stau "in el". Pe el eventual smug

| unione a răspuns:

Daca vei comanda o pizza intr-un restaurant, ti se va raspunde : ''nem beszélnek a román'' laughing Adica nu vb romana, era sa facem incidente cu cetatenii aia de acolo, ne-am plimbat prin oraselul lor cu steagul Romaniei si ieseau cetatenii cu parul la poarta laughing

| laurici03 explică:

Eu sunt din el si stiu maghiara.imi pare rau vroiam sa stiu daca e cineva din el