| xDxDxDxDxD a întrebat:

Ati auzit de Piticu,cel care a castigat Splash Vedete la apa,nu-i asa?big grin Bine, intrebarea e alta happy.El cu ce se ocupa in general? Adica ce talent are...Am tot cautat pe Google insa imi dadea doar Mihaita piticu si nu cred ca e el. thinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fos dansator in trupa simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum să nu ştii cine este Piticu'?! Aşa ceva...

| Liiiax99 a răspuns:

Ionuţ Dumitru (32 de ani), cunoscut publicului ca Piticu’ de la trupa SIMPLU.
Pe plan profesional Ionuţ a fost, recent, ţinta cârcotaşilor care i-au luat în colimator atât proiectul solo Johnny D, cât şi prima melodie lansată sub noul nume, „Bye Bye".

| Dlkee a răspuns:

Este profesor de dans.
Invata copii sa danseze.

| enonimox a răspuns:

A fost dansator