| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit de preoti care deschid cartea? ati fost vreodata la un preot care deschide?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred că toți deschid cartea că nu pot citi prin coperta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am. Magie neagră.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Bine ca nu verde

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă crezi, o să intepretezi orice coincidență ca intervenție supranaturală și așa te indepărtezi tot mai mult de realitate. Apoi o să auzi voci și o să ceri calmante la pisichiatri.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Tu nu te poti abtine sa nu comentezi la orice?

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă te trec la orice, o să mă abțin.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Ce naiba ai mai vrut sa zici? inainte de a deschide gura, asigură te ca e si creierul conectat!

| FreddieM a răspuns (pentru sadrian46):

Îți apreciez sincer efortul și calmul când interacționezi cu asemenea specimene. Ultima replica e de Oscar, felicitari.
Cheers

| sadrian46 a răspuns (pentru FreddieM):

Mulțumesc.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

De ce mulțumești? Ca de 2 săptămâni te bagi ca musca in rahat?

| carevaescu a răspuns:

Da. Nu. Daca e in scop de ghicirea viitorului, e blasfemie.

Vad ca te interesează subiectul. Nu fi naiva. pierzi bani, timp si energie fara sens.

| ingrid1307 a răspuns:

Ați fost? Și dacă da, unde? Am și eu nevoie.