| h3llboy666 a întrebat:

Ce parere aveti despre preotii care deschid "Cartea"? Am auzit de un preot din Hotoan. Ati fost careva la el? Daca da, cei care ati fost si i-ati zis sa va faca ceva, v-a facut? Vi s-a meritat sa mergeti acolo? Vreau raspuns doar de la cei/cele care au fost la acel preot.

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Salatanii.Eu nici nu cred in asa ceva si nici nu ma-si duce sa-mi deschida un sarlatan cartea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Nu au voie sa faca asta. Nu am fost la astfel de preoti. Inselarile sunt multe si vin din toate partile parca. merita sa te rogi lui Dumnezeu sincer si vei fi ascultat. Nu da crezare asa usor.

| Expressions a răspuns:

Tot ce tine de supranatural e o prostie, nu exista.

| h3llboy666 explică (pentru Expressions):

AI fost acolo? Am zis clar sa imi raspunda cine a fost.