| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit de ruleta ruseasca nu? Pe voi v-ar tine sa jucati?laughing

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce nu? Insa nu inainte de a-mi face testamentulbig grin

| Silvia a răspuns:

Sigur ca nu.laughing Daca nimereste glontu`?thinking Dau coltu`. Rimeazalaughing

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Cred că aş leşina înainte să ajungă rândul meuhappy

| juniper a răspuns:

Ce este ruleta ruseasca? Stiu ca am auzit de ea, dar am uitat.

| chrysa99 a răspuns:

Am auzit si n-am jucat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident dar sa fie revolver cu 6 cartuse si eu sa fiu al saptelea si ailanti sa nu stie sa numere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ar fi de jucarie dalaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic pas laughing. Dupa tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am auzit.Cred

| paulpaul25 a răspuns:

Da! Chiar am facut-o nu vreau sa dau nume unde si nici cu cine dar e super senzatia cand e randul tau! E un joc pe viata si pe moarte in care doar norocul conteaza si la care nu se poate trisa. Ce e mai groaznic e atunci cand il vezi pe unu ca se impusca. E urat de tot.Cand sti ca acum un minut era in viata si se misca si juca si numa il vezi cum cade pe jos de la masa.

| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Am jucat doar odata pe 1 glont nu mai mult si am luat 1 milion.Si nu as mai vrea sa o joc in viata mea.