supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Ați avea încredere în sfaturile legate de nutriție venite din partea unei persoane supraponderale?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ar şti să-mi şi explice de ce e bine să fac lucrurile acelea, probabil aş putea avea încredere, dar nu cred că m-ar putea motiva să le şi pun în practică.

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru Jus7t):

sad

| Nume6 a răspuns:

Tocmai că primești sfaturi să mănânci mult și ce să mănânci în special așa, de la persoane supraponderale. Și asta o fac din invidie. Se mai și iau de tine că ești prea slab deși nu ești, ești potrivit, nici gras nici slab.

| SilentRain a răspuns:

Daca e gras nu înseamnă ca e si nutriționist, probabil ca nu

| Andrei200202 a răspuns:

Da, de ce nu? Dacă e supraponderal e alegerea lui, informațiile dacă sunt corecte sunt bine venite.