| RAY a întrebat:

Persoane obeze, supraponderale sunt pe aici? dependente de dulciuri?

8 răspunsuri:
| RAY explică:

Vezi ca am iubita geloasa pe TPU daca vede asta te manca de vie

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu la ce iubita te referi Ray dar sa fie linistita ca nu are de ce sa fie geloasa pe ceva ce nu exista. Adica la ce se lauda depresa mai sus.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ray,citisem undeva ca toate poftele, de dulce in cazul tau ascunde anumite deficinte din organism.Fa analize si vezi ce iti lipseste!
Ce inseamna.,, dependenta'' la tine?
Poti cumpara de exemplu fructe confiate, mai pacaleste pofta de dulce.Eu din 2 -3 sute de grame mananc de cel putin 3 ori, ma satur repede
In fiecare saptamna fac dulciuri de casa.
De asemena fructele si mierea e bine sa fie in casa!

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Stresul,nervozitatea,oboseala, fructe manc i au si vitamine pur simplu e o dependenta dar sunt convins ca se poate trece peste asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gras?

| francut a răspuns:

Nu ti-a raspuns nimeni?
Ala, eu, ala, eu. Chiar si eu!

| RAY explică (pentru francut):

Toti sunt slabi si fericiti, eu le am mancat mancarea la toti )))))))))))