| Ionică a întrebat:

Ati avut probleme cu Orange? Ce probleme ati avut? Sunteti multumiti?

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Da sunt multumit. Nu am avut niciodata probleme si de cand sa infiintat eu am abonament. Pina in prezent nu am de ce sa ma pling Pa

| nestlebaby a răspuns:

Orange? probleme? tot timpul! semnalul e varza varzarie si dau la mesaje despre oferte in prostie! parca ar fi la piata happy in casa nu este semnal orange decat pe balcon rolling on the floor daca ati mai intalnit asa ceva. eu zic despre problemele ei ca ea e pe orange, eu nici sa nu mai aud, mi-am facut o gramada de draci incercand sa-mi sun si eu o prietena.nu schimb cosmote-ul nici pe 10 cartele cu numar de la orange!