| adjzlsteanu a întrebat:

Ati avut vise lucide? Eu unul am avut m am culcal miercuri si cand m am trezit puteam sa jur ca e vineri.laughing

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Mi s-a intamplat sa obtin in vis ceva ce imi doream foarte mult. Cand m-am trezit, primul gand a fost sa folosesc acel ceva care evident ca nu exista in realitate happy

4 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Ba cam da...
Am visat ca aveam bani in mana, si cand m.am trezit, am strans mana si nu mai erau. Si m.am dus si.am intrebat.o pe bunica.mea "Mi.ai furat banii?!" rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns:

am visat ca eram cu o persoana si ii spusesem ca "ba vezi ca te plac" si da de acolo s-au intamplat multe
cand m-am trezit am vrut sa iau telefonul sa intreb persoana respectiva daca nu vine in parc
ce bine ca mi-am amintit la timp

| drogh a răspuns:

Am visat că eram pe un ren şi plecam spre tărâmul Moşului. laughing

| LaughingKarima a răspuns:

Am visat ca tata incerca sa ma trezeasca. "Karima hai sus ca ti-a ajuns" si chestii de genul. Cand m-am trezit cu adevarat m-am dus la tata sa il intreb de ce m-a trezit, dar de unde, se uita la mine ca la o masina din aia straina tamponata. Ma mai trezisem si degeaba.