| tellmedontgiveup a întrebat:

Ati avut vreodata senzatia de deja-vu? happy Cat de puternica a fost si in ce context.

Dar sezatia ca ati mai trait acel moment o data dar nu in viata aceasta. Nu ma refer neaparat la reincarnare. Un fel de "viziune" la vederea unei culori, tablou, poza etc.? big grin

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Toți avem astfel de viziuni. odată am avut senzația că am mai văzut o floare lângă acelați tip de gard, un pahar pe un gard, o persoană care mi se părea cunoscută, dar cel mai dubios a fost când am avut unul privind în cartea de franceză. Era un peisaj de pe Coasta de Azur, iar locul îmi părea foarte cunoscut.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ctmfresh28 a răspuns:

Senzatie de dejavu am avut de multe ori dar moment de ala dint alta viata nu si chiar mi se pare ciudat ca intrebi plz funda ca nu am nici una