| anonim_4396 a întrebat:

Ati cantat in coruri de copii, cantati la vreun instrument?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am cântat în corul școlii generale, apoi m-am lăsat.
Acum nu știu dacă mai pot cânta.
Pa, pa.

lolita
| lolita a răspuns:

am cantat odata de craciun prin clasa a5 cred. diriginta m-a pus in mijlocul corului deoarece eram inalta si frumoasa, voce nu aveam chioar deloc. si nu pot uita niciodata lucrul asta deoarece mos craciun s-a ajezat chiar pe picioarele mele rolling on the floor ufff cat m-am chinuit sa mi le scot de sub fundul lui mare... am incrcat de cateva ori sa cant la pian in casa unui prieten doar in joaca, hobbyul meu este desenatul si pictatul deci muzica chiar nu ma atrage.

| madalicious a răspuns:

Am cantat, dar am ragusit pentru ca eram racita si doamna care dirija corul m-a dat afara. Ce ciuda mi-a fost.sad

| medex3 a răspuns:

Cant la vioaralove struck. Iubirea mea pentru toata viata

| love44katyp a răspuns:

Sunt inca in cor big grin desi uneori imi vine sa renunt doarece ocupa ceva timp si sunt obligata sa port fusta neagra si camasa (ceea ce nu-mi place) laughing

| funnygirl a răspuns:

Am cantat in corul scolii in generala si am luat locul I la un concurs big grin