| MilitaruBianca a întrebat:

Ati citit cartea "JURNLUL UNUI PUSTI"? Daca da cate volume sunt? MUultumesc

Răspuns Câştigător
| xXLegendBekZxX a răspuns:

Aceasta colectia are 6 volume. Dar in limba romana sunt abia 4. Le gasesti in hyper-market-uri sau la magazine specializate cu carti.

2 răspunsuri:
| pspspsps a răspuns:

Sunt 6. daca vrei le poti imprumuta de la mine. pe 5 si 6 le am in engleza ca mi le-a adus nasica Delia. dar alea 4 in rom pot.

| ZuettH a răspuns:

In tradevar pana acum sunt 4 dar in Romania se va lansa si volumul 5. Ps. in america sun 6