| love_1617 a întrebat:

Ati citit despre planeta ahra? ce. mi puteti spune pentru ca am tot auzit chestii despre ahra... un mic rezumat? pls fundoi...

Răspuns Câştigător
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Planeta ahra apare in poveste stiintifico-fantastica numita Planeta celor doi sori
este despre o planeta unde in timpul zilei toti erau linistiti si totul era frumos si perfect dar noapte aparea un soare geaman care ii facea sa se dezlantuie, sa lase partea malefica la suprafata
este scurta povestea daca vrei sa o citesti

1 răspuns:
| CGAlexandra a răspuns:

Planeta Ahra o vei gasi in "planeta celor 2 sori" de Horia Aramawinking