| Yamx a întrebat:

Ati fi de acord sa dati parola de la adresa voastra de e-mail unei persoane apropiate si de incredere daca v-ar cere asta? Da/Nu... De ce?

6 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Nu.De ce...nu stiu, instinctual nu as da-o nimanui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As da-o doar celui mai bun prieten

| wforweirdo a răspuns:

Nu că aş avea ceva de ascuns, dar ce să facă o persoană apropiată şi de încredere, de fapt, ce să facă oricine cu parola mea?

| xBiiaM a răspuns:

Pai nu as da-o, pentru ca nu stiu cat de apropiata imi este acea persoana. Dar chiar daca nu le-o dai poate tot ti-o vor afla cu un program... Daca insista sa ii dai parola si tu nu vrei sa i-o dai, ti-o va afla cu acel programwinking. Deci mai bine NU! Pentru ca nu stii dup'aceea cui o mai da. happy

| Regizorul a răspuns:

Poate unui prieten foarte bun dar nu vad cazul... ce sa faca el cu adresa mea de e-mail. Mi se pare stupid sa iti ceara cineva adresa

| iSaidNo a răspuns:

Nu mai sunt de acord cu asta! S-a iti spun de ce:odata mi s-a stricat mailul nu mai puteam s-a intru pe el..Am dat parola unui coleg, si mi-a facut mailul.Dar acum cansd s-a enervat ca nu l-am ajutat la english, mi-a schimbat parola si eu nu o stiam pe asta noua.Deci nu sunt de acord.