| Pinzaru_Costel_1982 a întrebat:

Salut, am dat resetare din fabrica la un telefon Huawei p10 litle, introduc limba romana si ce cere producatorul sa fiu de acord apoi zice ca telefonul a fost resetat cu adresa de google si sunt obligat sa o folosesc, cu toate ca introduc adresa de mail si parola teleonul nu o recunoaste

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Asta se intampla cand dai salvare si copie de rezerva a fisierelor/parolelor din telefon.Telefonul nu are nimic ca sa-l duci in garantie.

| IIIshaneIII a răspuns:

Fugi cu el la garantie