| mentholinks a întrebat:

Ati fi in stare sa ucideti? Daca ar fi sa plecam la razboi.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Asta inseamna sa iti aperi tara. Daca nu ucizi tu te ucide inamicul.

| Dx3F3ss a răspuns:

Nu as merge la niciun razboi.

| T0T a răspuns:

Nu aș merge la război iar în caz că aș fi oarecum obligat prefer să mă închidă.

| J0B0MAT a răspuns:

Da, pe strainii care ar vrea sa ne faca rau.

| mentholinks explică (pentru J0B0MAT):

Bun asa. big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru mentholinks):

Tu?

| gemeni6226 a răspuns:

In mod sigur intrebarea e adresta baietilor barbatilor dar din filme stim ca si femeile iau de multe ori parte la razboi.Eu cred ca doar atunci as putea face asa ceva daca copiii mei s-ar afla in spatele meu si am fi atacati si viata lor ar depinde daca eu ii apar sau nu.In alte conditii mai bine as muri decit sa fac pacatul capital.

| RAY a răspuns:

Unde sa pleci in razboi? cand o bomba atomica face minuni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

aș prefera să fiu ucisă, mi-ar face o mare favoare.

| mgtow a răspuns:

Sant de acord sa merg la razboi cu un camion de tipul asta http://www.manlymovie.net/wp-content/uploads/2013/11/truck_gross.jpg ca sofer si sa iasa soldatii universali din spate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cum de esti asa sigura ca ai putea?

| Doub a răspuns:

Nu.

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebarea era daca as fi in stare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ar fi in stare = a putea. Deci intrebarea ramane valinda. Cum esti asa sigura ca ai putea? De majoritatea e doar gura, de aia intrebam

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am luat-o ca pe un 'ai indrazni'.Nu sunt sigura daca cineva ar muri sau nu de mana mea.Nu sunt clarvazatoare.Stiu ca as indrazni sa fac chestia asta pentru a-mi apara tara, familia, viata.

| OnuOnulică a răspuns:

Cu gândirea mea nu văd de ce aș omorâ persoane cu care nu am nici o treabă. Nu, nu aș omorâ pe nimeni.