| anonim_4396 a întrebat:

In timp de razboi, chiar daca ne aparam, facem victime chiar fara sa vrem. Or fi in stare sa tina cont vreodata doar ca a fost razboi?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

In timp de razboi mai mult decat o grenada sau un glont raneste o vorba spusa din dorinta de a ne afirma integritatea. Dorind sa fim complet loiali unui crez respingem oricare altul si asta ii poate rani pe altii din jur care mereu ne-au sprijinit in crezul nostru desi nu si-l insusesc.

24 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Daca nu vrei sa omori oameni in timpul razboiului inseamna ca nu vrei sa executi ordinele si te paste curtea martiala.
Daca le executi si coalitia ta pierde razboiul ai mari sanse sa fii judecat ca si criminal de razboi.
Daca te referi la razboiul dintre voi, inca nu stiu cine a castigat.

| Arthur a răspuns:

Harciog vezi ca am facut cursuri de karatehee hee

| Arthur a răspuns:

Hirciog draga m-ai inteles total gresit. In primul rand sunt pe cont propriu pe site, nu fac parte din nici o tabara si chiar nu am avut intentia sa te supar cu nimic. A fost o simpla gluma pe care mi-o retrag daca nu iti pica bine. Am ramas surprinsa de reactia ta.

Shin
| Shin a răspuns:

Nu stiu despre ce este vorba, si total unrelated cu ce vorbiti voi, replica "Du-te naibii bro, copila avea relatii cu oameni de 40 ani." m-a facut sa rad de aproape am cazut de pe scaun laughing Combo-ul cuvintelor "copila" si "relatii cu oameni de 40 de ani" a fost super tongue
Frumos Harciog tongue
Numai bine, Shinwinking
N-ati avut si voi o rezolutie de anul nou sa nu va mai certati? ce conteaza cine a inceput? Raspundeti la 2-3 intrebari cu Hanna Montana si lasati-o asawinking

| albastrel a răspuns:

Bai omule tu esti sanatos? ai chef sa dezgropi mortii? atunci ia o lopata si du-te la cimitir. am inteles ca aici este vorba despre mine! ce s-a intamplat si eu nu stiu? Adica asa peste noapte iti veni sa ma jignesti? Te mai rog inca o data si civilizat (atat cat pot de civilizat) bai omule nu mai ma jignii! Stii tu ca am avut relatii cu tipi de 40 de ani? Am spus ca am vorbit cu useri de pe TPU de peste 40 de ani pe mess nu ca am avut relatii (exemplu dl Remus care are peste 40 de ani)!

| albastrel a răspuns:

Si ca sa vezi ca desi am abia 20 de ani (si aia neimpliniti) am mult mai multa minte decat tine inchei aici.Si da, am curajul, tupeul, nesimtirea, sau cum vrei sa ii spui sa recunosc ca mi-a placut de cineva care este mai mare decat mine cu aproape 20 de ani dar nici macar nu ne-am intalnit.Nici macar o relatie virtuala nu am avut.Am fost si suntem inca buni prieteni si supriza inca imi place de el, dar niciodata nu vom fii impreuna. Altceva mai vrei sa stii? Omule esti distrus! Apropo nici pentru el nu m-am dezbracatwinking si cum ti-am mai spus si pe mess : iubitul meu are 21 de ani, este foarte viril si imi ofera dragoste de cate ori vreau.Asa ca nu am nevoie de ma dezbrac in fata web-ului stiind ca ma urmareste un mos libidinos sau un pusti mucos.Multa sanatate si La multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exotism haios, nu fi rea.Nu mai vreau sa ating pe nimeni.Las pentru voi mai departe.Chiar sa pot iti promit ca ai s-o atingi inaintea mea caci nu am vrut si nici n-o vreau rebeliune. A fost un joc psiho despre care stia si sotia. Un an mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai o inteligenta care lasa de dorit.In timp ce ti-ai desavirsit incarcatura, inteligenta s-a dezvoltat invers proportional.Nu vezi nici mai departe de coltul blocului saminta de scandal pe orice site. Te stiu toti, Cecilia Repede, Scelerat, Furni si acum ce ti se potriveste.Ai schimbat atitea nikuri din bune intentii? Victimele de razboi nu era tipa pe care nici n-o cunosc.Erau oameni care au mintit pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cind e vorba de femei ofer remiza Bitter

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E tot ce stii bitter? De ce nu ma surprinde asta la voi? Altceva de birfa mai stiti? Dati-i drumul dragilor. Daca nu sint luat in seama nu ma simt bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BitterSweet, nu trebuie sa fii surprinsa ca nu a inteles gluma ta. Her hirciogan nu intelege pe nimeni, nici pe el nu se intelege, asa e de confuz in exprimare si gindire laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc bro.Am trecut in noul an daca n-ai observat si vreau liniste, Tu cauti sa imbirligi iar ca toti smenarii de cartier periferic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Her hirciogan, iar esti confuz, toata lumea stie ca esti confuz. Daca o si spune cineva cu voce tare, nu se numeste ca imbirliga. Pff ce limbaj, imbirliga... auzi colo. Fugi in padure, urla natura dupa tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ora 4 Bro.Sanatate.N-ai reusit sa-mi stirnesti decit compatimire.Nu-i ceva confuz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Her hirciogan, te cred. Te uiti in oglinda si-ti dau lacrimile, te compatimesti dar fara rost. Pozezi in mielul incoltit, cind cojocul sub care te ascunzi e facut din pielea unui miel nevinovat si indaratul lui se zareste blana lupului cel rau laughing
Her hirciogan, mereu vei ramine lupul cel rau care cere copilelor sa se dezbrace in fata webcam-uluiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te naibii bro, copila avea relatii cu oameni de 40 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Her hirciogan, acum vezi de ce spun ca esti lupul cel rau care se ascunde sub blana de miel? Copila era indragostita. Acum daca o fata iubeste pe cineva de virsta asta, trebuie musai sa ti se ofere si tie?winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inteligente alergatoare dupa cratime.Sint alte lucruri unde ar trebui indreptata dar, din pacate, e prea greu pentru voi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Harciog-sa inteleg ca faza cu plecatul a fost doar asa...sa storci lacrimi? Ce ma bucur pentru cei/cele care le-au lasat...asa vad si ei ce inseamna sa fii manipulat numai de dragul popularitatii.
Incearca pe viitor ca aceste jocuri sa le faci cu cei apropiati tie, pentru ca ceilalti poate sunt mai prosti decat tine, asa cum sunt si eu, si nu le inteleg. Ok? Si acum sa te si intreb:
-Cine a provocat acel razboi? Daca raspunzi sincer la aceasta intrebare te iert!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Her hirciogan, na ca te-au prins si altii cu mitza-n sac, sau sa zic cu lacrimile de crocodil, adica circul inutil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te scuzi?