| razadeluna a întrebat:

Ati fost afara vreodata la minus 30 de grade? unde?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am fost intr-o astfel de situatie. Poate nu chiar -30 de grade, nu pot spune cu certitudine, insa am fost in situatii de temperaturi extreme. In Brasov cand am fost la sora mea.

| User a răspuns:

Pai mie la -10 imi clantane dintii mai ceva ca un Kalashnikov... cre'ca la -30 m-as descompune directlaughing. deci nu, nu am fost afara la -30.

| Ea12345 a răspuns:

Eu sunt de pe langa Craiova, iar acum o noapte au fost cam -30 grade.Nu am iesit afara, dar am auzit pe mama ca era foarte frighee hee

| cretzufinish a răspuns:

Sper ca nu e o aluzie la intrebarea mea laughing Sunt orase care s-au confruntat cu asa ger.

| andreea7520 a răspuns:

Acum două zile au fost - 30 de grade în oraşul meu (Turnu Măgurele) şi a fost incredibil de frig!

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Sunt de acord cu karra...la mine in oras nu au fost -30 de grade dar ma rog... mie imi mie frig oricum. Si la scoala murim de frig chiar daca sunt calorferele fierbinti nu se simte, asta e (si mai e si incalzire globalalaughing )

| unicka a răspuns:

Da in brasov

| Pepper9 a răspuns:

Da, la Arieseni, prin 2005... A fost foarte frig :-s!

| karra a răspuns:

In iasi zilele trecute au fost -31 de grade... oribil si lumea tot mai punea intrebari tampite de genu : iti este frig? raspuns:mai am putin si fac insolatieyawn

| di@n@ a răspuns:

In Bucovina, incremenisem de frig, dar nici in Constanta nu e mare diferenta. Zilele ce au trecut au fost infernale, sper sa se mai domoleasca gerul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...in Brasov.
Mi-au inghetat oasele-n mine.

| Denny a răspuns:

Dimineta asteptand tramvaiul pentru a merge la scoalacryingcryingcrying Am stat jumatate de ora in statiecryingcryingcrying

| Denisa9870 a răspuns:

Da pana la magazin si mi au ingetat mucii in nas la propriu!