| cretzufinish a întrebat:

Ce suportati mai bine? 30 de grade cu plus sau cu minus? Argumentati big grin

Răspuns Câştigător
| daniDeeDee a răspuns:

Mai bine transpir ca un porc decat sa inghet ca un pinguin. laughing

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu plus. Sunt foarte friguros. Caldura e cat de cat suportabila in sens ca stau cat mai sumar imbracat. Cand e frig stau cu 5 kilograme de haine pe mine si nici nu pot sa ma misc in voie.

| User a răspuns:

Cu plus. e mai bine sa transpir decat sa inghet.

daniela
| daniela a răspuns:

30 C plus, sunt rea la frig mai ales cand bate vantul si-mi intra frigul in oase dureaza cateva zile bune sa-mi revin

| xibalba a răspuns:

Cu plus. Dar doar daca e vorba de 30 de grade. Daca e vorba de mai mult de atat, cu minus. E mai bine sa iti mai iei haine pe tine, cand e ger, decat sa ajungi sa iti fie atat de cald incat sa iti vina sa iti dai pielea jos de pe tine.

| Pho3nix a răspuns:

Plus.
La minus deja devin o statuie de gheata.laughing

| viatadecacatt a răspuns:

Prefer cu plus, cum zice si Paul e mai bine cald decat rece.

| georgiana a răspuns:

30 C cu plus, sunt foarte friguroasa...

| cretzufinish explică:

Wow cate raspunsuri. Multumesc. happy Am vrut sa va mai incalzesc putin si sa va duc cu gandul la vara la ce frig e afara. Brrrr!

| cornel a răspuns:

Totusi e logic.depinde de zona unde esti tu acum. daca sti intr-o zona tropicala.si mergi direct intr-o zona -25 de grade.mori naiba.nu poti sa te adaptezi.gandeste si tuhappy

| allleeeee a răspuns:

Logic plus pentru ca la minus 30 de grade e extrem de frig ar trebui vreo 4 perechi de ciorapi(nu exagerez)La 30 grade cu plus este foarte bine chiar daca este cald. Te duci la strand ca e mai aproape te racoresti cu un dus. Votez 30+grade Celsius

| kukubau a răspuns:

Decat sa imi inghete coada, mai bine transpir ca un porctongue

| nutty a răspuns:

Cu plus, de asemenea. Eu vara dorm cu plapuma pe mine. laughing

| SnicK a răspuns:

30 de grade + daca ar fi -30 as putea muri de frig...BRRR.

| eek a răspuns:

Idem xibalba

| ZuuZaaA a răspuns:

Plusss! si normallaughing.

| biscuite a răspuns:

30 grade cu minus. Pentru ca nu-mi place caldura, prefer sa inghet de frig decat sa simt ca ma sufoc.

| buburuzaucigasa a răspuns:

+30 deoarece am probleme cu circulatia sangelui si nu pot rezista mult la frig.

| Nuuu a răspuns:

Eu si la -10 sunt terminat... dar la -30.

| Theya1703 a răspuns:

Cu pluuus... nu vreau cu minus...am si degerat din cauza frigului crying

| gyo a răspuns:

Eu cred ca as prefera cu minus, nu prea sunt friguroasa, si imi place iarnalaughing
dar cateodata duc dorul si celor 30 grade cu + tonguelaughing

| adelina_7242 a răspuns:

In plus.CA de nu as ingheta! Cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu plus nu-i o problema. Eu imi au apa si de rontait in sacu din spate si incalec cursiera. Transpir o gramada, da ma plimb si in final ma retrag pe o banca in Herastau, unde stau si rontai si privesc relaxat veveritele, lumea, copii... natura si viata. Da la -30, drace. Iti ingheata si sufletu in tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cu plus sa accelereze metabolismul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 de grade cu plus, ce poate fi mai bine decat sa stau la soare?smug Pe un nisip fin la Copacabana, inconjurat de femei, la fel de frumoase ca razele solare. Poti asta iarna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 cu + happysunt suportabile pentr toata lumeabig grin