| Silvia a întrebat:

Ati fost cuminti?hee heeVine Mos Craciun la voi in noaptea asta?big grin

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Mosu'caciun, la mine deja venii big grin. Nu-mi explic cum?! Da, fratiilor el exista! eram cu mama in bucatarie, (iar inainte de asta, ma dusei si ma uitai la brad, da' nimic ). Dupa ce ma intorsei, mai statui putin cu ea, si-mi zice ca venii mosu' "Cand, unde?!". Cand ma uit sub brad, da venise. Deciii, prima data am fost atat de convinsa ca anul' asta nu mai trece la mine, incat...nici macar n-am bagat de seama cadourile.

12 răspunsuri:
| inna a răspuns:

La mine sigur vine, am vorbit cu el si asa mi-a zis...plus ca am fost cuminte love struck

| Gabry a răspuns:

Nu am fost eu cea mai cuminte, asta e sigurblushing... dar poate i se face mila Mosului si vine si pe la mine!batting eyelashes
Craciun fericit!

| PauLa.M a răspuns:

A venit deja. Cred ca am fost cea mai cuminte din moment ce a venit mai devreme. love struck ce modesta sunt.

| Victoria a răspuns:

Sper ca vine tongue

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Da, am fost. Adica ma rog, am fost 65 %, dar a venit. :p

| BuBuLyNa a răspuns:

Da am fost si tu ai fost sihur! Craciun Fericit! Iai scris?

| butterfly95 a răspuns:

Nu prea am fost eu cumintebatting eyelashes
Dar sper ca vine, si chiar daca nu vine

Ei nah... e crizaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sint niciodata cuminte. Si cum mos Nicolae mi-a adus doar o feliciatre, banuiesc ca si mos Craciun o sa faca la fel. Da tot nu ma cumintesc laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce se intampla daca eu am fost cuminte si Mosu` s-a ratacit si nu a mai ajuns si la mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit la 2 mosu, stiu ca a fost criza dar la mosu mew nu a fost ca a facut atata zgomot cand a intrat pe geam si a lasat cadoul mult dorit. [oare ce a mancat anul asta thinking ] Eu zic ca am fost foarte cuminte pentru ca am primit el mai frumos cadou love struck material : un urs de lus foarte mare [mai gras ca mosu laughing
] si spiritual sa zic asa : o impacare cu iubitu. Craciun fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mosul as vrea sa vina, ca pana acum a venit doar parintele la usha de i-am dat bani iar el mi-a dat o cantare si un minicalendar! Mosule promit ca iti dau calendare si cant mai ceva ca MC Hammer da adumi si mie niste bani! Craciun fericit Tuturor!

| alynutzzza a răspuns:

Sper ca o sa vina chiar daca nu am fost asa de cumintebig grinbig grinbig grin:-P:-P