| di@n@ a întrebat:

Ati fost vreodata complexat(a) de felul in care aratati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oho, si inca cum.In adolescenta sufeream ca nu am sani, nu imi placea de nasul meu, de cicatricea kilometrica pe care o am pe abdomen, aveam genunchii prea subtiri, nu imi placea sa ma privesc din profil, aveam doua lopeti in loc de dinti, unghiile prea scurte, 40 la picior, cocosata, prea inalta...cate suferinte nu aveam cand eram adolescenta...

15 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Da, pe la optsprezece ani cand aflasem ca "Barbatii prefera blondele"; dar mi-a trecut imediat ce am aflat primul banc cu blonde!

| Bacemi a răspuns:

Da, mi s-a intamplat. Acum nu mai sunt pentru ca stiu ca sunt alte lucruri mai importante decat cum arati. Nu sunt fat frumos dar nici cel mai urat din lume. As alege oricand sa fiu hidos dar intelept decat fat-frumos si ignorant.

| Ana a răspuns:

Da.

| Dmonik a răspuns:

Niciodata, sunt chiar incantata de felul cum arat, iubesc oglinzile!

| DrViorel a răspuns:

Da am fost, pana sa intru in kickbox, MMA si wushu, deci cam prin clasa a7a cred sau a8a, eram numit fetita datorita fizicului si faptului ca aveam doar 155, eram cel mai mic baiat. Bun m-am pus pe munca, am inceput sa consum doar lapte fara apa, apa doar minerala nu de la robinet, da cat mai mult lapte, m-am antrenat din greu, dar se poate daca vrei, trebuie doar sa iti impui sa fi cel mai bun sa lupti... Ei acum dupa 14 ani de sport continuu, am 87-90 kg la 192 cm. Nu vreau sa ma laud cu medalii sau etc, vreau sa va spun, CA daca iti doresti se poate, tot timpul tinteste sus lupta sa ajungi acolo, imprieteneste-te cu oameni influenti, mai puternici decat tine, ei sa fie un exemplu pentru tine, nu cu oameni mai slabi doar sa te simti tu bine ca esti deasupra lor, ca si cunoasterea, puterea este infinita, tot timpul trebuie sa cresti, sa mai calci pe o treapta mai sus. Deci spor si succes la toti! O zi buna va doresc!

| di@n@ explică:

Pe cat esti de critic, pe atat de frumos, nu?

| di@n@ explică:

Atunci pune o poza cu tine sa te admiram.

| Nimeni_7600 a răspuns:

Da si acum sunt.ca am nasu marestraight face am vrut sa imi fac operatie dar am auzit ca dupa esti ff sensibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eram foarte slaba pana la 18 ani, aveam 172 si 45 de kg, nu imbracam decat bluze cu maneca lunga pentru ca imi era rusine cum imi aratau bratele (erau foarte slabe ), culmea este ca desi foarte slaba aveam niste picioare de manechin, superbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru ca toata lumea spunea ca am realizari datorita fizicului, sufeream, ma durea, nimeni nu ma intelegea ca muncesc, invat si iar muncesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...niciodata nu am fost complexat de acest lucrutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@broscuta, se poate zice si asatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@broscuta, nu pot pune poza cu mine, imi este ca am sa imi umplu adresa de mess cu atatea fete frumoase de pe TPUblushing
Asa ca, mai bine raman un mistertongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint slab si port ochelari, ce ma faaaaaaac? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Până la vremea maturizării, toţi suntem mai mult sau mai puţin complexaţi de înfăţişarea noastră.
Asta este, toate vin şi pleacă furtunos.
Pa, pa.