| BeInnocent a întrebat:

Deci fetelor..ati fost vreodata foarte grase? Cum v-ati ambitionat sa slabiti si cum aratati >acum?:

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă înveți să mănânci, nu vei avea probleme cu greutatea și aspectul fizic dacă completezi și cu multă mișcare (sport, exerciții fizice, etc.).
Pa, pa.

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu am fost, eu nu am tinut niciodata nici o cura, mai fac sport din cand in cand, dar mai mult de 55 de kg nu am avut niciodata. Nu ma abtin de la mancare, mananc la orice ora si orice am pofta. Nu toata lumea e asa insa, si pentru cei ce vor sa slabeasca si sa isi intretina un corp ferm, recomand aerobic si o alimentatie sanatoasa si corecta.