| anonim_4396 a întrebat:

Ați fost vreodată influențați de o reclamă tv sa cumpărați ceva?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inconstient poate de multe lucruri.

constient de produse de curatenie... spre exemplu alea de desfundat canalizarea de la MrMuscolo luat ca am vazut la TV cum se utilizeaza

| oglindasultanului a răspuns:

Da si "plans" multi ani ca nu puteam avea in viata mea de copil, la maturitate mi-a dat mama sa vad ce oribil era de fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De câteva ori doar. Nu prea mă las influențată de reclame, deoarece consider că nu tot ceea ce e popular e bun sau demn de cumpărat.

Răspuns utilizator avertizat