| Wulf a întrebat:

Ati incercat vreodata sa va construiti (imaginar) lumea voastra, in care sa fie totul cum vreti voi, pana la cel mai mic detaliu?
Cum arata pentru voi aceasta lume? (evident "lumea" voastra fiind cat de cat realistica)

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

In fanteziile mele, lumea e intotdeauna la fel ca in realitate, numai eu ma schimb

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Daca as incerca sa fac asta m-as amagi singura, deci n-am incercat.

| Crucified a răspuns:

N-am încercat niciodată aşa ceva...

| ToXXicGirl a răspuns:

De multi ani imi construiesc o lume imaginara...E o lume paralela unde eu fac regulile si unde nimeni nu ma raneste sau tradeaza.Chiar daca poate ma amagesc singura.Tu?happy