| Woosprit a întrebat:

V-ati gandit vreodata la o lume mai speciala, la o irealitate, o lume individuala?
O lume a voastra, a tot ceea ce ati dorit sa fie?
Ati incercat sa ajungeti acolo?

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

thinking nu am putut sa ajung acolo, dar am incercat sa fac lumea asta ca cea pe care mi-o doresc, dar sunt prea multi oameni de ucissad

| TheWalker11 a răspuns:

Da,normal ca am incercat.Dar nu prea reusesc.Mai bine traiesc in lumea asta rea. Asta e acum.

| AnaBubbles a răspuns:

Am intrat in sute de dulapuri si nu a mers...dar sa lasam gluma la parte singurul mod in care sa avem o lume de vis este IMAGINATIA sau VISAND...

| animeioana55 a răspuns:

Tu o creezi, iar uneori, inainte sa iti dai seama, ea poate devenii realitate. Si prin construirea unei astfel de lumi reusesti sa nu inebunesti.