| hloppp a întrebat:

Ati intrat vreodata intr-un magazin sex-shop? Daca da cum a fost? Vanzatorul din magazinul respectiv erea femeie sau barbat? Se uita ciudat la tine atunci cand intri in magazin?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu mai gandi influentat/a de sentimentul tau de vinovatie.
Daca vrei sa intri la un sex shop,intra si afla tot ce doresti,dar retine un lucru simplu,un sex shop nu e muzeu sa intri si sa casti gura, nici loc de distractie, sa iti aduci amicii sa va tineti de glume, sex shop-ul e un magazin ca oricare altul, cu produse speciale care privesc sexul.
Comporta-te normal si vei avea parte de acelasi comportament din partea personalului de deservire.

| CoquineNoire a răspuns:

Daca zici "moamaa, am vazut ca scrie pe magazin sex-shop! vreau sa cumpar si eu niste sex!"...atunci da, se uita ciudat.

| UnTipMisto a răspuns:

Intra si ai sa vezi, mai ciudat o sa te uiti tu