| Barajag a întrebat:

Ati lasat vreodata pe cineva sa ia o decizie pentru voi si de ce?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da, mereu imi las inima sa decida. Si niciodata nu-s multumit de ce a ales.

| Cryssy a răspuns:

Da.am lasat.nu stiu de ce. poate pentru ca am considerat ca este mai bine asa.

| iri a răspuns:

Cateodata las unele persoane in care am incredere, dar numai cand e vorba de lucruri marunte. cand vine vorba de o decizie mai importanta, eu am ultimul cuvant big grin eventual ma sfatuiesc cu cineva

| www a răspuns:

Da. M-a intrebat ce vrei sa iti iau de mancare? Si eu am zis nu stiu ia ce vreilaughing.

| Rrrretarded a răspuns:

De tot laughing

| parampam a răspuns:

Da, i-am lasat pe parintii mei de cateva ori. Pur si simplu nu stiam ce decizie sa iau, si s-a dovedit ca ei au ales pentru mine foarte bine.Sunt momente cand nu poti hotari singur.Nu trebuie sa il iei pe "nu" in brate si sa zici:" e viata mea, sa nu decida nimeni pentru mine". Nimeni nu s-a nascut invatat, toti avem nevoie de ajutor din cand in cand.Insa nu trebuie dusa la extrema chestia asta, sa ii lasi pe ceilalti sa iti conduca viata. Din ce greseli am mai invata atunci?

| MisterSteeck a răspuns:

Da de tot.laughing