| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai proasta decizie pe care ati luat-o vreodata?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa dau sansa unei fete ipocrite

| Freya1 a răspuns:

Sunt multe nu doar una.
Ca nu am luat un tratament pentru intarirea oaselor si a sanatatii.
Ca m-am lasat de scoala.
Ca mi-am facut o relatie de foarte tanara.
Ca am avut incredere in cine nu trebuie.
Si lista poate sa continue.

| SilentRain a răspuns:

Anul 2009, e cea mai proasta decizie din toata viata ea

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ca nu m-am apucat mai repede de multe lucruri

| PersonajFictiv a răspuns:

Sa zicem ca lectia invatata e "Niciodata sa nu sacrifici cine esti, doar pentru ca cineva are o problema cu asta*.

| sweetys a răspuns:

Nu stiu daca le pot numi decizii proaste, atata timp cat am invatat ceva din acele experiente.
1. Sa stau cu un tip cu 10 ani mai mare decat mine. Am pierdut 6 luni din viata, din care am avut o luna depresie, inca o luna mi-a luat sa ii axplic de ce ma despart de el, in total 7 luni de regretat decizia de a fi cu el. Dar macar mi-am dat seama ce sa cer de la o relatie si de la un partener, si la ce nivel sunt.
2. Sa dau la facutatea la care am fost. Dar daca tot am luat 10 in licenta, inseamna ca nu am facut-o degeaba.