| mariaWoW a întrebat:

Ati luat note ceva mai mici d 7XD?

7 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Sa ma laud big grin Am luat 0, 5 la franceza, clasa a 9-a, filo.
Cam off topic, am luat 10, 5 (zece, 5) la latina, clasa a 10-a sau a 11-a smug

| KristalPop a răspuns:

Nu. Decât o singură dată în clasa a XI-a am luat un 4 fiindcă n-am vrut să scriu la oră. Atât. Primul, ultimul şi singurul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu excepţia notelor de 1 şi 3, le-am luat pe toate până acum.

| alex0110 a răspuns:

Nu, minim 9.

| Labyrinth a răspuns:

În generală am luat câţiva de 4 că nu-mi făceam temele. În liceu am luat toate notele posibile, ţin minte că la chimie aveam 4 de 4 şi am rămas corijent.

| LanaSpectrum a răspuns:

Chiar azi am luat un...3 (sau un 2) la mate, ca nu scriam si ascultam muzica in loc. Dar la cat ne iubim eu si profa, la alea 4 rapoarte pe care mi le-a facut (pana acum), nu e de mirare...

| ıllııllısTяäiหÜıllııllı a răspuns:

Daca nu le iei pe toate degeaba mai treci prin scoala