| TheQueen1 a întrebat:

Ati observat ca intotdeauna exista trenduri care mai de care mai extravagante? Eu le consider un fel de trend-capcana. Adica obiectul acela vestimentar atat de extravagant, sclipicios, ciudat incat, desi, il poarta multa lume, la finalul anului este etichetat drept cel mai urat trend. Cum ar fi adidasii cu toc - oribili. Toata lumea a purtat asa ceva dar pana la urma a fost decretat un articol vestimentar de prost gust.
Mereu au existat astfel de trenduri capcana. Oare anul asta ce porcarii vor mai fi "trendy"? De rochia de seara - furou ati auzit? Furoul in care dorm strabunicile voastre devine rochie de seara... omg

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Si eu am ceva probleme cu gasitul de toale.
Stilul meu? Toale largi si adidasi non-curcubeu.De obicei tricou alb fara chestii pe el, pantaloni negrii de fas, adidasi albi si un hanorac larg gri sau negru daca-i cazul.Un fel de misiune imposibila.
Gasesc doar fel si fel de mulaturi pe craci, incaltaminte cu cat mai multe chestii pe ea si asa mai departe...

| DonaldTrump a răspuns:

Inca astept sa ca mantia si papionul sa ajunga la moda doar mantia si papion smug