| Bishop a întrebat:

Ati participat la vr'un reality show? Dar la gunoaie regizate gen Tradati in dragoste? Cum a fost? V'au platit? laughing
Intreb de curiozitate.

3 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Pai a participat tata unui coleg la"iubire interzisa" si la platit cu 16 milioanestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tvr2 acum vreo 4 ani a fost un reality "5 pentru natiune" sau cam asa...erau 5 baieti si fete, in principal din Bucuresti sau de prin apropiere, stateau cam 3-4 ore in direct intr-un studio unde erau filmati vorbind pe anumite teme, intampinand anumiti invitati, srvind un pranz adevarat, raspunzand la telefoane, jucandu-se copilareste prin platou.Se votau intre ei cine sa ramana si cine sa plece, cu fiecare zi in locul celui plecat venea un alt tanar. Vorbeau ce-i interesa pe ei, aveau pasiuni, antipatii, etc.Nu au fost platiti pentru treaba asta iar experienta de la tvr2 unii dintre ei au folosit-o inaintand mai departe in jungla televiziunii.
nu toate reality-urile-s naspa, si nu doar banii pot fi rasplata pentru participare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu dansez intr-o trupa de street si pentru fiecare show castigam cateva milioane de persoana:p