| bogdyZ a întrebat:

Ati primit vreodata o rozeta in fata la o bataie 1v1? Ce ati simtit?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu zic ca mai nasol a patit Van Damme cand s-a batut cu Tong Po, cand aveau sticla pisata lipita pe acele 'manusi' improvizatewinking

| johnnny123 a răspuns:

Ce crezi că poți să simți dacă ești lovit în meclă cu un pumn înfășurat în metal?

Te simți ca și cum ai bea un cocktail pe puntea yachtului tău care plutește în Aruba și vezi că portofoliul tău de acțiuni a mai crescut cu 5 milioane de dolari în ultimele două ore.

Apoi te trezești când un doctor încearcă să-ți pună la loc mandibula.

| StoicAnalysis a răspuns:

Am avut una de la un var de al meu acum multi ani, dar nu am folosit-o din fericire. Oricum, imagineaza-ti cum este sa dai cu fata de o muchie metalica cu toata forta, si fa-ti o idee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Doamne ferește!

| Darius50boss a răspuns:

Foarte periculos