| Thecurious a întrebat:

Ati simtit, vreodata, nevoia de a face ceva maret pentru omenire?

11 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da
mereu

| SilentRain a răspuns:

Nu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu o dată, ci tot timpul. Paranoia.

| RAY a răspuns:

Da,proiectul care l-am facut in a ajuta pe alti sa se dezvolte personal, consider ca este ceva important pentru omenire, pentru fiecare in parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda

| Thecurious explică (pentru RAY):

Ce proiect?

| Celcestietot a răspuns:

Da, dar deja omenirea nu mai merita ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA imi este un plan final (insa termenul "maret" poate avea multe intelesuri)

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, ma gandeam sa-mi iau masina pe benzina (am vandut-o pe cea diesel), si chiar sa o trec pe GPL, ca arderea gazului nu polueaza aproape deloc.
Dar apoi am simtit nevoia de a face in continuare lucruri marete pentru mine, si mi-am luat diesel mai mare, mai frumos, mai puternic...

Răspuns utilizator avertizat