| botosel a întrebat:

Ati simtit vreodata nevoia de afectiune? Daca da, ce ati facut sa scapati de ea?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu doar o data. Sunt o fire sensibila si caut aceasta afectiune in oamenii din jurul meu. Daca vad ca nu o gasesc intr-un loc incep sa caut in alta parte. Am prieteni buni care imi acorda aceasta afectiune.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Am simtit nevoia de afectiune de mai multe ori sad si ca sa uit vb cu cineva, imi gaseam o ocupatie.

| andrei a răspuns:

De multe ori... nimic trece de la sine te gandesti ca esti puternic si gatawinking

bafa!

| ambutisare a răspuns:

Da am simtit si ascultam rock sa treaca laughing pe bune happy

| NarcisSistul a răspuns:

Vorbesc cu cineva...happy de preferat un prieten bun :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a fost vreodata sete? ce ai facut ca sa iti treaca? ai baut apa, nu?
ei cam asa e si cu aceasta nevoie. in general nevoile trebuie satisfacute ca sa scapi de ele
uite poate intelegi mai multe din clipul asta: http://www.youtube.com/watch?v=gof1qmyLv6Q