| udarb a întrebat:

Ati vazut Avatar, care este parea voastra despre acest film? EU am vazut numa niste clipuri de cateva minute...http://tubtrailer.com/trailer/avatar-video-clip-2 http://tubtrailer.com/trailer/avatar-video-clip-3 http://tubtrailer.com/trailer/avatar-video-clip-4

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

L-am vizionat in varianta CAM, pe un site, si mi-a placut. Acum urmeaza sa-mi rezerv loc la cinema, sa-l vizionez 3D, ca merita, va spun! happy
In film se expoateaza latura dominanta a rasei umane, care incearca sa distruga armonia planetei Avatar, pentru. a extrage un mineral, parca, ca-l vazui in secvente datorita penelor de curent. Exista un el, tintuit intr-un scaun cu rotile, care, prin intermediul unei masinarii, poate controla un corp extraterestru. Pierzandu-se-n jungla planetei in timpul unei misiuni de colectare de monstre biologice, intalneste o gagica extrateresra. Cu timpul, el se indragosteste de planeta si de gagica extraterestra, si gagica se indragosteste de el. Tipul alunga impreuna cu triburile extraterestre adunate, intrusii umani de pe planeta, nu inainte sa-si transfere mintea permanent, in corpul extraterestru. Ce mai! Poveste de iubire, in timp de razboi. Sfarsit. happy

7 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

@ Shin, asa-i! Greseala mea! Am pierdut ideea cu penele de curent de care am avut parte, si calitatea slaba a filmarii CAM. tongue Sper sa-l vad curand 3D. big grin

Shin
| Shin a răspuns:

De fapt planeta se numeste Pandora. Corpul nu este extraterestru, este facut cu ajutorul geneticii chiar de oameni pentru a replica 100% corpul unui "Na'vi". In programul Avatar, un om poate sa preia cotrolul unui astfel de corp, pentru a se putea integra mai usor si pentru a putea sa para mai de incredere in fata Na'vi.

Am fost si l-am vazut la IMAX 3D, a fost o experienta de neuitat, recomand cu caldura happy
Numai bine, Shinwinking

| Pho3nix a răspuns:

Filmu asta merita vazut la cinema IMAX. La cate efecte speciale are...

| costymaximus a răspuns:

Este un film misto.

| Klara a răspuns:

Stati sa-l vedeti la cinema IMAX smugsmug

| gossipgirlxoxo a răspuns:

L-am vazut la cinema 3d. Mi-a placut la nebunie! Are niste efecte super super tari il ador :X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul are o idee originala... iar celebra tema: razboi iubire ura
Merita vazut...