| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut mai fetelor baietii astia?laughing Si eu si Alinus.h am pus aceeasi intrebare si doar fetele s`au inghesuit sa raspunda...baieti foarte putini...sa fie baietii de pe site prea timizi? Fetele... n`au nicio treabalaughing au zis ca pe "cutarica" si gata, dar ei... s`au cotitlaughing
Frumoasa atitudinea lor?thinking laughing)

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Eu mi-am aratat febletea, chiar daca sunt si persoane pe care le respect mult de aici.winking

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@silvia-nu am ranit nici o fata, deocamdata. le raneam in contextul in care as fi scris vreun nume, asa..., las imaginatia fiecareia, sau fiecaruia dupa caz, sa se exprime liber. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am raspuns Flory dar vad ca deja tu ma tradezi, ce-i cu lista aia? rolling on the floor