| Perry220 a întrebat:

Sal TPU!
Am o intrebare pentru fete:
Voua fetelor va plac baietii putin timizi si romantici?
Sau cum a-ti vrea voi fetele sa fie/sa se comporte partenerul de viata cu voi?

Răspuns Câştigător
| IonelaSolovastru a răspuns:

Clar ne plac! Insa nu prea timizi, astfel incat doar fata sa intretina conversatia. Trebuie sa stie sa gaseasca subiecte astfel incat sa nu ne uitam unul la altul fara sa zicem nimic. Trebuie sa fie cat de cat sociabili. Cat despre romantism, da, este foarte bine, Insa nu incat sa se intreaca masura.
Eu una as vrea ca partenerul de viata sa fie sociabil, amuzant, care stie ce vrea, grijuliu.Sa nu fie nepasator, deoarece imi pot pierde interesul repede, si ajung sa cred ca nu vrea sa fie nimic. Si cred ca ar mai fi sa fie ingrijit.happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ale123446689 a răspuns:

Toate vrem sa fie romantic laughing) si sa nu fie obsedat de sex, fund si saniwinking