| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare la care sper sa raspunda in special fetele. Se spune ca baietii timizi, sensibili si romantici sunt la mare cautare. E adevarat? Pentru ca m-as autocaracteriza asa si imi e cam greu sa imi fac o prietena. laughing

Răspuns Câştigător
| LissLiss a răspuns:

Da,este adevarat ca fetelor le plac baietii sensibili si romantici dar nu si timizii:d! NU trebuie sa fi timid! Daca iti place vreo fata incearca sa o abordezi,sa vorbesti cu ea, sa ii dai ceva semne ca o placi si sa te comporti frumos, stiu eu nici nu trebuie sa fi prea indraznet.Cu timiditatea nu vei ajunge nicaieri, incearca sa fi ceva mai "macho"!

7 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Romantici da normalwinking
Sensibili sa fie dar n u intotdeauna ca nu e bine...
Timizi nu prea adica daca esti timid cum abordezi fata? si cu timiditatea nu prea rezolvi nimic fiindca atunci cand vrei sa abordezi pe cineva tot timpul apare acel sentiment de teama, de frica...

| NinaY a răspuns:

Depinde de fatalaughing Eu, de exemplu, nu sunt atat de innebunita de micii sensibili tongue

| Pufi02 a răspuns:

Toate prietenele sa apeleze la tinelaughing glmtongue
POi romantici normal ca se cautalove struck care fata nu ar vrea sa aiba un prieten romantica:X; si sensibilatea merge dar nu prea undeva la 50%, si timizi nu prea dar nici prea indraznetilaughing

| Denyuzzu a răspuns:

Mda, nu suntem la matrimoniale... Eu am cerut un sfat nu astept mesaje private de la "fetilii" inebunite dupa baieti romantici. Nu am nevoie de un site de internet ca sa imi fac o prietena. Imi place sa o cunosc LIVE nu online

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Acum depinde de fata.
Mie una nu`mi plac astia cu tupeu care se dau "smecheri" sau mai stiu eu ce.
Mi se pare draguti baietii timizi ( poate pentru ca sunt pe cale de disparitie straight face ), dar nu atat de timizi incat sa nu poata aborda o fata.
Daca iti e greu sa iti faci o prietena nu e asa tragic. Inseamna ca n`a aparut fata potrivita pentru tine.
Eu zic sa nu te schimbi doar pentru asta.

| Amalia2305 a răspuns:

Timizi-nu prea big grin
sensibili-dar nu foarte sensibilibatting eyelashes
romantici-normal love struck

| MissCupcake_7313 a răspuns:

Depinde de fiecare fata unele vor niste tipi macho altele sensibili...sti cum e fiecare cu ce ii lipsestelaughing