| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna happy
am o intrebare la care i-as ruga pe baieti sa raspunda dar pot raspunde si fetele happy

unde se excita cel mai des baietii?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În baie, în bucătărie, în dormitor, în plină stradă, în romanele de dragoste, în filme pentru adulți, în spațiu, în vise...
Poate doar cei din sicrie nu se excită nicăieri...

| eurynomus a răspuns:

In cada laughing

| IMC90 a răspuns:

La baieti este foarte foarte simplu :
Doar penisul, si mai excat baza glandului.
Dar, psihicul are un rol decisivwinking Poti exicta un barbat si doar din cuvinte...
La barbati nu e ca la femei, in afara de penis restul corpului nu transmite impulsuri de excitare.

| wolder a răspuns:

Hmm buna intrebare
ii poti excita prin simplul fapt ca le spui ceva erotic
ori ca ii atingi sexy pe maini picioare gat
ori ca-i saruti erotic pe gat
si cel mai mult se excita in zona intima
daca ii atingi acolo sunt morti
dar trebuie sa stii sa atingi senzualsmug

suntserios
| suntserios a răspuns:

In fata monitorului cand se uita la pornaciuni

| Maya2014 a răspuns:

Zona gatului este ce mai sendibila in majoritatea cazurilor.

| Fartie a răspuns:

Il gadili la co*ie sa vezi ce repede se excita. Funda?

| ArianaNemes a răspuns:

:p ghici, in zonele erogene happy adica : penis, unii picioare, gat cu siguranta, abdomen. happy

| Katherineeeeeeee explică (pentru ArianaNemes):

Deci sa inteleg ca toti baietii se excita in zona gatului?happy

| Carjontu_Vlad_1998 a răspuns:

Il saruti pe gat. cel mai bine. sau il atingi in zona intima