| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Ati vazut vreo fantoma reala?

8 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Eu nu am vazut, cand eram mai mica auzeam o gramada de sunete ciudate care imi strigau numele, si se miscau perdelele singure cand geamul si usa erau inchise, mi se parea ca vad siluete da probabil era doar imaginatia mea.

| Catalion a răspuns:

Daca intrebi un betiv, o sa-ti spuna ca a vazut multe la viata lui, dar daca ma intrebi pe mine, eu iti spun ca nu.

| mymy a răspuns:

Nu ca din cate stiu eu nu exista tu ai vazut?
sunt sigura ca daca ai vazut a fost frumoasa asa cum esti u
thumbs up
:X
fundita?

| oanna_7222 a răspuns:

Nu.doar chestii foarte bizare.si sunete tongue

| alexutzu_7440 a răspuns:

Da.:-s.
doua:-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Da fantoma lu mata

| Irinuca_5591 a răspuns:

Nu am vazut niciodata o fantoma, daca te referi la acele spirite care bantuie anumite case/obiecte/persoane si nu la sensul figurat. Cea mai ciudata experienta pe care am avut-o a fost acum un an, cand iesisem de la scoala, mergeam la prietena, iar in scara blocului intr-un colt vad o femeie, in stare materiala bunicica dupa felul in care era imbracata tinandu-si mainile in cap, cand am intrebat ce se intampla a inceput sa repete "ma bantuie". Eu raman la starea tipica a omului si spun ca era nebuna.