| PopAndreeaMaria a întrebat:

Ati vazut vreodata o fantoma un strigoi spiridus ceva daca da spuneti ce vi s-a intamplat sau ziceti povesti de groaza ce vi sau intamplat in timpul de zi cu zi.

Răspuns Câştigător
| AdriixDoo a răspuns:

Ma, mie nu mi s-a intamplat asa ceva. Dar cunosc trei persoane in care am incredere si carora li s-au intamplat lucruri incredibile.
De exemplu, matusa mea avea un fratior, avea 2 luni si l-a cuprins o raceala puternica. Avea ceva la plamani si nu a mai putut fi salvat. Acum in fiecare an se duc la biserica de inviere si se roaga pentru el. Intr-un an, au varsat pe masa niste zahar, si cum se grabeau sa ajunga la inviere, nu l-au mai strans. Cand s-au intors, zaharul arata ca si cum cineva a luat o gura din el.
Sau o prietena de-a mea, acum 2 ani simtea ca este urmarita de cineva. Asta a durat foarte mult timp. Prima data credea ca este o pisica sau ceva de genu, dar era imposibil ca n fiecare seara sa o urmareasca mereu cate o pisica.
Intrr-o seara s-a intors repede, si pentru prima data a vazut niste ochi stralucitori care parca pluteau.

Mie una mi-e cam teama de lucrurile acestea, si daca mi s-ar intampla mie cred ca as lesina big grin