| razadeluna a întrebat:

Ati vizitat vreodata un orfelinat, sa ajutati copii de acolo? mi-e mila, ca foarte putina lume sa gandeste si la cei necajiti fara parinti...

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

N-am ce face?

| Andreea_8014 a răspuns:

Da happy
Si de copii si azil de batrani.De Craciun, 1/8 martie, Paste, Ziua pensionarului, Ziua copilului ne ducem sa cantam in astfel de locuri si donam si haine si mancare. E un sentiment foarte placut sa daruiesti din inima pentru. cei nevoiasi love struck(aa si jucarii :d )

| Lary a răspuns:

In excursie am strans bani iar profesorii s-au dus la un magazin sa cumpere de mancare(bulion...etc)si am fost la o casa de copii. Mi s-a parut un gest frumos

| ~kostynela~ a răspuns:

Da
eu cu profa de religie si colegii mei mergem in fiecare an in apropierea craciunului cu cadouri, si de pastibig grin

Răspuns utilizator avertizat