| Andreeeeea_2521 a întrebat:

Auziti am o intrebarehappy. Daca de ex iti pune cineva otrava in bautura Ce patesti? Urgent. Dau funditahappypentru un raspuns concrethappy

Răspuns Câştigător
| ozulll a răspuns:

Depinde de otrava si de concentratie, dar si de organismul omului.Se poate muri sau se poate produce o durere de stomac. iti garantez ca nu o sa iti puna nimeni in bautura, iar daca vrei sa o faci tu iti recomand sa nu.

2 răspunsuri:
| Daniela_3224 a răspuns:

Depinde si de cat de periculoasa este otrava si de cantitatile in care ti se pune. Daca e periculoasa si ti se pune in catitati destul de mari poti muri pe loc sau in cateva ore, daca nu iti poate ataca unele organe interne, ceea ce duce tot la moarte dar mai incet, sau daca nu este foarte periculoasa si este pusaa in cantitati foarte mici s-ar putea ca anticorpii tai sa scape de "musafirul nepoftit" si tu sa nu patesti mai nimic.
Funda?:d

| Andreeeeea_2521 explică:

Nu mi-a pus mie nimeni si nu vreau sa pun la nimenihappyCa inca nu am innebunit asa raulaughing.Dar mi-a povestit cineva.Ca a intrat in coma ca i'a pus otrava in bauturahappy